Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 22 w Warszawie

WSPARCIE FINANSOWE

 

Kochani Rodzice i Przyjaciele Przedszkola!!!
Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu pragniemy kontynuować remont i dostosować do osób niepełnosprawnych budynek katolickiego integracyjnego przedszkola publicznego, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (Siostry Pallotynki)
W związku z tym, że jest to przedszkole publiczne, a więc ogólnodostępne, nie dysponuje takim kapitałem, jak placówki prywatne. Postanowiliśmy więc zebrać środki konieczne do remontu budynku przedszkola. Potrzebna kwota to ok. 800 000,00 zł.
Prosimy o wsparcie - wpłatę dowolnej darowizny poprzez szybkie płatności bezpośrednio na konto obsługujące remont elewacji i ciągów komunikacyjnych budynku Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 22 w Warszawie
Jednostka prowadząca jaką jest Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (Siostry Pallotynki), Prowincja Polska, otworzyła wydzielony rachunek bankowy w celu zbiórki darowizn na realizację powyższego projektu. Zachęcamy do dołączenia do naszej zbiórki. Można również tradycyjnym przelewem:
Nr rachunku 21 1090 2590 0000 0001 5185 4477

WSPIERAM

ofiara dla Zgromadzenia Sióstr Pallotynek - darowizna na remont Przedszkola Integracyjnego nr 22 w Warszawie
Cel darowizny: Dostosowanie budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 22 w Warszawie
 
DZIĘKUJEMY!!!